100

+ هر کاری کردم بخوابم نشد. این دو سه روز به قد کافی از قبل داروهاشون خوابیدم. 

+ شب عاشورا خدا حوصله اش نشد برام قرمه سبزی و زرشک پلو جور کنه به جاش شعله تبم رو داد بالا و پاشو رو گذاشت رو پدال ضربان قلبم و سیفون سلولا و پلاکتم رو کشید و از همه ور داشتم کن فی میشدم که بردنمICU بستنم به یه مشت دارو و آنتی بیوتیک و محرک و مدر و فلان و بهمان. 
از این ور بهم دارو میزنن از اون ور داروی مدر میدن که ورم نکنم. اخه ای افم 30 اینجوریاست فرتی ورم میکنم.  درگیرن با خودشون.

+ گوش و ناخن و فلان و .  عفونت کردن. البته انتی بیوتیک ها خوب کار کردن. پرتو درمانی از فردا برقرار است مجددا :|

+دارو های محرک گرونن. ایرانی میزنم مجبورا! توکل به خدا رو قاطیش میکنن هم بیشتر شه هم موثر، بعد میزنن :|

+ هلال احمر خر است :|

+ دو روز اول گیج و منگ بودم.نمیدونم دختر خالم دقیقا کی گفت که دوستات هی زنگ میزنن و جویای حالت هستن و گفتن برات دعا میکنن. نمیدونم دقیقا کیا رو میگفت ، ولی حس کردم همه موج های مثبت رو. ممنونم خدا به خاطر این خوبی ها :)

+ از پریشب حالم خیلی بهتر بود. و اعتراف میکنم واقعا افتضاحه هوشیار باشی و بین مریضای بیهوش و بدحال ICUبخوای گذران وقت کنی. اونم مگه وقته میگذره ! :|

+ دلم برای خانه تنگ است :(

+سر دررررررررررد :|

+ هنوز پورتم قطعه و برای اون توده جدید سینه ام که روش فشار آورده و قطعش کرده فکری نکردن. و من با یک عدد سرم در کت داون مچ پا از اینجا گزارش میکنم. 

+ خدایا. روزمره های منو عوض کن :|

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تکنولوژی ، اموزش ، ترفند کافه فرهنگ برترین های 98 پیک حقوقی طب نامه پسابندر ترانه های زیبای رویا آموزش سایت تخصصی طرفداران MCU آی مشاوره